Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

England - Premier League
13:30, FT, Manchester City 1:0 Tottenham Hotspur
16:00, HT, AFC Bournemouth 0:0 Fulham
16:00, HT, Huddersfield Town 0:1 Watford
16:00, HT, West Ham United 1:0 Leicester City
16:00, HT, Wolverhampton Wanderers 0:0 Brighton & Hove Albion
18:30, , Newcastle United -:- Southampton

France - Ligue 1
17:00, , Guingamp -:- Marseille
20:00, , Nice -:- Caen
20:00, , Nimes -:- Bordeaux
20:00, , Strasbourg -:- Montpellier

Germany - 1. Bundesliga
15:30, 67', Bayern Munich 0:0 Werder Bremen
15:30, 68', Bayer Leverkusen 1:0 Nuernberg
15:30, 68', Augsburg 5:0 VfB Stuttgart
15:30, 68', Mainz 05 2:1 Fortuna Duesseldorf
18:30, , Borussia Moenchengladbach -:- RasenBallsport Leipzig
20:30, , Schalke 04 -:- Hoffenheim

Italy - Serie A
12:30, FT, Parma Calcio 1913 1:1 AC Milan
15:00, FT, Cagliari 1:0 Frosinone
15:00, FT, Empoli 2:4 SPAL 2013
15:00, FT, Genoa 0:1 Torino
15:00, FT, Lazio 1:2 Chievo Verona
15:00, FT, Udinese 1:1 Sassuolo
15:05, FT, Bologna 3:0 Sampdoria
18:00, , Juventus -:- Fiorentina
20:30, , Inter -:- Roma

Netherlands - Eredivisie
18:30, , FC Emmen -:- FC Utrecht
18:30, , FC Groningen -:- Ajax
19:45, , Vitesse -:- PEC Zwolle
20:45, , Feyenoord -:- AZ Alkmaar
20:45, , VVV-Venlo -:- De Graafschap

Portugal - Primeira Liga
16:30, 25', Moreirense 0:0 Chaves
16:35, 22', Belenenses SAD 0:1 Rio Ave
19:00, , Feirense -:- Braga
21:30, , FC Porto -:- Santa Clara

Russia - Premier League
10:30, FT, FC Ufa 1:2 Arsenal Tula
13:00, FT, FC Orenburg 3:0 FC Rostov
15:30, 68', Dinamo Moscow 1:0 Krylya Sovetov Samara
18:00, , Lokomotiv Moscow -:- CSKA Moscow
20:00, , FC Krasnodar -:- Zenit St. Petersburg

Spain - Primera Division
13:00, FT, Celta Vigo 2:1 Girona
16:15, 42', Eibar 0:0 Atletico Madrid
18:30, , Rayo Vallecano -:- SD Huesca
20:45, , Barcelona -:- Real Sociedad

Australia - A-League
09:35, FT, Brisbane Roar FC 1:6 Newcastle Jets
11:55, FT, Central Coast Mariners 3:1 Western Sydney Wanderers FC

Austria - Bundesliga Relegation Group
17:00, , Altach -:- Rapid Wien
17:00, , Admira Moedling -:- Hartberg
17:00, , Mattersburg -:- FC Wacker Innsbruck

Belgium - First Division A Playoff EL Grp. A
20:00, , Westerlo -:- Oostende
20:30, , Eupen -:- St.Truiden

Belgium - First Division A Playoff EL Grp. B
18:00, , Union St.-Gilloise -:- Zulte-Waregem
20:00, , Cercle Brugge -:- Kortrijk

Bulgaria - First Professional League Championship Playoff
16:15, 40', PFC CSKA-Sofia 0:0 Levski Sofia
19:00, , Ludogorets Razgrad -:- Botev Plovdiv

Croatia - 1. Division
14:30, FT, Rudes 1:2 NK Lokomotiva
16:30, 24', Inter Zapresic 1:1 HNK Gorica
19:00, , Hajduk Split -:- Rijeka

Finland - Veikkausliiga
15:00, FT, KuPS 0:3 Honka
15:00, FT, VPS 2:2 KPV
16:00, HT, IFK Mariehamn 1:0 RoPS

Germany - 2. Bundesliga
13:00, FT, Hamburger SV 1:1 Erzgebirge Aue
13:00, FT, Holstein Kiel 1:2 Paderborn
13:00, FT, Duisburg 2:2 Sandhausen
13:00, FT, Greuther Fuerth 1:1 Union Berlin

Hungary - NB I
17:00, , Puskas FC Academy -:- Mezokovesd SE
17:00, , Ujpest -:- Budapest Honved
17:00, , MTK Budapest -:- Varda SE
17:00, , Diosgyori VTK -:- Paksi SE
17:00, , Debrecen -:- Haladas
19:30, , Ferencvaros -:- Vidi FC

Mexico - Liga MX Clausura
03:00, FT, Veracruz 0:1 Monterrey
04:06, FT, Tijuana 1:2 Lobos de la BUAP

N. Ireland - Premiership Championship Group
16:00, HT, Linfield 0:2 Glenavon
16:00, HT, Ballymena United 1:0 Coleraine
16:00, HT, Cliftonville 2:0 Crusaders

N. Ireland - Premiership Relegation Group
16:00, HT, Institute 0:0 Ards
16:00, HT, Warrenpoint Town 2:3 Dungannon Swifts

Poland - Ekstraklasa Championship Group
15:30, 66', Lechia Gdansk 0:1 Piast Gliwice
18:00, , Zaglebie Lubin -:- Pogon Szczecin
18:00, , Jagiellonia Bialystok -:- Lech Poznan
20:30, , Legia Warszawa -:- Cracovia

Romania - Liga I Championship Group
20:00, , Sepsi OSK -:- CFR Cluj

Scotland - Premiership
13:00, FT, Hearts 1:3 Rangers
16:00, HT, Kilmarnock 0:0 Aberdeen
16:00, HT, Hamilton Academical 0:1 Motherwell
16:00, HT, Livingston 1:1 St. Mirren
16:00, HT, St.Johnstone 0:0 Dundee FC

Slovakia - Super Liga Championship Group
17:00, , Zemplin Michalovce -:- DAC 1904 Dunajska Streda
17:00, , Zilina -:- SKF Sered

Slovakia - Super Liga Relegation Group
17:00, , Nitra -:- Zlate Moravce
17:00, , Zeleziarne Podbrezova -:- Trencin
17:00, , Spartak Trnava -:- FK Senica

Slovenia - Prva Liga
14:45, FT, ND Triglav 2:1 Mura
17:00, , Maribor -:- Rudar Velenje

Spain - Segunda Division
16:00, HT, Lugo 0:1 Granada
18:00, , Albacete -:- Las Palmas
18:00, , Gimnastic -:- Sporting Gijon
20:00, , Mallorca -:- Rayo Majadahonda

Sweden - Allsvenskan
13:30, FT, GIF Sundsvall 1:2 Kalmar FF
16:00, HT, Sirius 0:0 Malmoe FF

Switzerland - Super League
19:00, , Grasshopper -:- Thun
19:00, , St. Gallen -:- Luzern

Turkey - Super Lig
15:00, 90', Trabzonspor 2:1 Yeni Malatyaspor
15:00, FT, Akhisarspor 1:2 Antalyaspor
18:00, , Galatasaray -:- Kayserispor
18:00, , Goztepe -:- Erzurum BB

USA - Major League Soccer
01:35, FT, FC Cincinnati 0:3 Real Salt Lake
02:00, FT, Toronto FC 4:3 Minnesota United
05:10, FT, LA Galaxy 2:1 Houston Dynamo
19:00, , Chicago Fire -:- Colorado Rapids
19:00, , Philadelphia Union -:- Montreal Impact
21:00, , Orlando City -:- Vancouver Whitecaps
22:00, , Atlanta United -:- FC Dallas

USA - USL League One
01:30, FT, Orlando City B 1:2 Forward Madison FC

Egypt - Premier League
17:30, , Petrojet -:- Nogoom FC

England - League 1
18:30, , Accrington Stanley -:- Luton Town

Estonia - Meistriliiga
12:00, FT, Maardu Linnameeskond 0:0 Tulevik Viljandi
12:00, FT, Nomme JK Kalju 2:2 Talinna Kalev
15:00, FT, Tammeka 1:2 Narva Trans

France - Ligue 2
15:00, FT, Grenoble 0:2 Lens

Ireland - FAI Cup
15:05, 90', Newtown Rangers 3:3 Avondale United
15:10, 83', Glebe North 2:1 Midleton
16:05, HT, UCC 0:0 Malahide

Italy - Serie C Grp. A
16:30, FAA, Pro Piacenza 0:3 Arzachena

Italy - Serie C Grp. B
14:30, FT, Gubbio 2:2 Pordenone Calcio
16:30, 23', Fermana 0:0 Imolese Calcio
16:30, 20', Giana Erminio 0:0 Ternana
16:30, 21', Sudtirol 0:1 Renate
16:30, 20', FeralpiSalo 0:0 Triestina
16:30, 23', Alma Juventus Fano 0:0 Virtus Verona
18:30, , Ravenna -:- L.R. Vicenza Virtus
20:30, , Rimini -:- Sambenedettese
20:30, , AlbinoLeffe -:- Monza
20:30, , Teramo -:- Vis Pesaro

Italy - Serie C Grp. C
14:30, FT, Rende 0:1 Trapani
14:30, FT, Juve Stabia 2:1 Vibonese
14:30, FT, Paganese 2:1 Virtus Francavilla
14:30, FT, Potenza 2:1 Viterbese
14:30, FT, Bisceglie 0:1 Rieti
14:30, FT, Reggina 1:0 Casertana
16:30, FAA, Catanzaro 3:0 Matera
16:30, 23', Monopoli 0:0 Cavese
18:30, , Catania -:- Sicula Leonzio

Japan - J. League
06:05, FT, Consadole Sapporo 3:0 Yokohama F.Marinos
06:05, FT, Urawa Red Diamonds 1:0 Vissel Kobe
07:05, FT, Matsumoto Yamaga 1:0 Sagan Tosu
07:05, FT, Nagoya Grampus Eight 1:0 Jubilo Iwata
08:00, FT, Kashima Antlers 1:0 Vegalta Sendai
08:00, FT, Shimizu S-Pulse 1:0 Cerezo Osaka
09:00, FT, Gamba Osaka 1:1 Oita Trinita

Portugal - Segunda Liga
12:00, FT, Pacos de Ferreira 2:1 Academico Viseu
18:00, , Benfica B -:- Famalicao
19:00, , Vitoria de Guimaraes B -:- Arouca
19:00, , Academica -:- Mafra

Russia - National Football League
11:00, FT, Tom Tomsk 0:0 Luch Energiya Vladivostok
12:00, FT, FC Rotor Volgograd 0:1 Armavir FC
13:00, FT, PFC Sochi 2:1 Chertanovo Moscow
14:00, FT, Avangard Kursk 0:0 FC Tambov
14:00, FT, Shinnik Yaroslavl 1:0 Tyumen
14:00, Cnc, Khimki -:- Anzhi Makhachkala
14:00, FT, Zenit St. Petersburg II 1:2 Nizhny Novgorod
15:00, FT, Spartak Moscow II 4:0 Mordovya
16:00, HT, Fakel 0:1 SKA-Khabarovsk

Scotland - Championship
16:00, HT, Falkirk 0:0 Greenock Morton
16:00, HT, Inverness CT 0:1 Dundee United
16:00, HT, Partick Thistle 0:1 Alloa Athletic
16:00, HT, Queen of South 1:0 Dunfermline Athletic

Scotland - League One
16:00, HT, Dumbarton 2:0 East Fife
16:00, HT, Stenhousemuir 0:2 Forfar Athletic
16:00, HT, Stranraer 2:0 Brechin City
16:05, HT, Montrose 1:0 Airdrieonians

Serbia - Super Liga Championship Group
17:00, , Napredak -:- Vojvodina
17:00, , Cukaricki -:- FK Crvena Zvezda

Serbia - Super Liga Relegation Group
16:00, HT, Dinamo Vranje 1:0 Vozdovac
17:00, , Backa Backa Palanka -:- Macva Sabac
17:00, , Rad Beograd -:- FK Radnik Surdulica

Singapore - S.League
11:30, FT, Hougang United FC 4:1 Geylang International FC
14:15, 90', Brunei DPMM 4:2 Warriors FC

Spain - Segunda B Grp. I
17:30, , Real Valladolid B -:- Ponferradina
18:30, , Unionistas de Salamanca -:- Guijuelo

Spain - Segunda B Grp. II
12:00, FT, Real Sociedad B 0:1 Logrones
18:00, , Mirandes -:- Real Oviedo B

Spain - Segunda B Grp. III
17:00, , Atletico Levante UD -:- Atletico Baleares
19:00, , Hercules -:- Sabadell
20:30, , Alcoyano -:- UE Olot

Spain - Segunda B Grp. IV
12:00, FT, Granada B 0:0 Marbella FC
17:00, , Almeria B -:- CD Badajoz
18:00, , Futbol Club Jumilla -:- Real Murcia
18:00, , Atletico Malagueno -:- Villanovense
20:00, , Don Benito -:- San Fernando CD

Sweden - Superettan
13:30, FT, Degerfors 1:2 Oergryte FF

Turkey - 1. Lig
13:00, FT, Umraniyespor 2:2 Eskisehirspor
13:05, FT, Giresunspor 0:3 Denizlispor
18:30, , Genclerbirligi -:- Istanbulspor

Wales - Premier League
15:30, 66', Connah's Quay 1:0 Barry Town
15:30, 66', Llanelli 0:4 Llandudno FC
15:30, 64', Cefn Druids AFC 0:0 Carmarthen
15:30, 63', Cardiff Met University 1:0 Aberystwyth
20:30, , TNS -:- Caernarfon

Argentina - Primera B Nacional
01:00, FT, Chacarita Juniors 0:0 Central Cordoba de Santiago
18:05, , Quilmes -:- Olimpo
18:05, , Deportivo Moron -:- Los Andes
21:00, , Gimnasia Jujuy -:- Agropecuario

Argentina - Primera B Metropolitana
20:30, , Comunicaciones -:- CA San Miguel
20:30, , Atlanta -:- CA Defensores Unidos
20:30, , Deportivo Espanol -:- Almirante Brown
22:05, , Club Atletico Estudiantes -:- Barracas Central

Austria - 2. Liga
14:30, FT, Wiener Neustadt 1:3 SK Austria Klagenfurt

Belarus - Premier League
14:00, FT, Slavia Mozyr 1:2 BATE Borisov
16:00, HT, FC Torpedo Minsk 0:0 Dinamo Minsk
18:00, , FK Gorodeya -:- Torpedo Zhodino

Bolivia - Primera Division - Apertura
21:00, , Sport Boys Warnes -:- The Strongest

Bosnia-Herzegovina - Premier League
16:30, 23', Sloboda Tuzla 0:0 FK Sarajevo
17:00, , Radnik Bijeljina -:- FK Zvijezda 09
17:00, , Siroki Brijeg -:- Zrinjski Mostar
17:00, , Celik Zenica -:- FK Tuzla City
17:00, , FK Mladost Doboj Kakanj -:- GOSK Gabela
20:00, , Zeljeznicar -:- FK Krupa

Brazil - Mineiro Playoff
21:30, , Atletico MG -:- Cruzeiro

Chile - Primera Division
00:00, FT, O'Higgins 2:0 Cobresal
21:00, , Palestino -:- Universidad Catolica
23:30, , Huachipato -:- Colo Colo

China - Super League
09:30, FT, Beijing Renhe 2:2 Shenzhen FC
13:35, FT, Henan Jianye 2:3 Tianjin Teda
13:35, FT, Hebei CFFC 0:1 Beijing Guoan

China - China League
09:30, FT, Guizhou Hengfeng 1:4 Shanghai Shenxin
13:30, FT, Guangdong Huanan 1:1 Changchun Yatai
13:30, FT, Liaoning Hongyun 1:2 Zhejiang Greentown
13:30, FT, Nei Mongol Zhongyou FC 1:2 Qingdao Huanghai
13:35, FT, Nantong Zhiyun FC 0:2 Meizhou Hakka

Colombia - Primera A Apertura
21:00, , Tolima -:- Alianza Petrolera
21:00, , Once Caldas -:- La Equidad

Cyprus - 1. Division Relegation Playoff
16:00, HT, Ermis Aradippou 0:0 Alki Oroklinis
18:00, , Pafos FC -:- Doxa Katokopia

Czech Republic - FNL
10:15, FT, Sokolov 2:0 FC Vlasim
10:15, FT, Pardubice 2:1 SK Prostejov

Ecuador - Serie A
02:15, FT, Olmedo 2:1 Deportivo Cuenca
19:00, , CD America de Quito -:- Aucas
21:15, , Universidad Catolica -:- Guayaquil City

El Salvador - Primera Division - Clausura
23:30, , Jocoro FC -:- CD Chalatenango

England - National League North
14:00, FT, Chorley 2:0 Stockport County
16:00, HT, Hereford 1:0 Telford
16:00, HT, Nuneaton Borough FC 0:0 Altrincham
16:00, HT, Alfreton Town 2:2 FC United of Manchester

England - National League South
16:00, HT, Billericay 1:0 Hemel Hempstead
16:00, HT, Eastbourne Borough 3:0 Dartford
16:00, HT, Oxford City 1:1 Slough Town
16:00, HT, Truro City 0:1 Gloucester City
16:00, HT, Wealdstone 0:2 Dulwich Hamlet
16:00, HT, Weston Super Mare 0:1 Hampton & Richmond

Georgia - Erovnuli Liga
14:00, FT, Sioni Bolnisi 2:3 Saburtalo
17:00, , Dila Gori -:- FC Rustavi
19:00, , Dinamo Batumi -:- Lokomotivi Tbilisi

Germany - 3. Liga
14:00, FT, Osnabrueck 2:0 Aalen
14:00, FT, Preussen Muenster 1:0 Sonnenhof Grossaspach
14:00, FT, Hallescher FC 3:0 1860 Muenchen
14:00, FT, Karlsruher SC 3:1 Meppen
14:00, FT, FSV Zwickau 2:0 Wuerzburger Kickers
14:00, FT, Carl Zeiss Jena 3:1 Wehen
14:05, FT, Fortuna Koeln 1:1 Unterhaching

Germany - Regionalliga Bayern
13:00, FT, Greuther Fuerth II 2:3 Nuernberg II
14:00, FT, VfR Garching 1:1 SpVgg Bayreuth

Germany - Regionalliga North
14:00, FT, Lupo-Martini Wolfsburg 1:1 BSV Rehden

Germany - Regionalliga Northeast
13:30, FT, Budissa Bautzen 0:4 Optik Rathenow
13:30, FT, RW Erfurt 2:2 FC Viktoria 1889 Berlin
13:30, FT, Berliner AK 07 4:1 FSV Wacker Nordhausen

Germany - Regionalliga Southwest
14:00, FT, Pirmasens 2:1 VfB Stuttgart II
14:00, FT, TSG Balingen 2:2 Kickers Offenbach
14:00, FT, SC Hessen Dreieich 1:4 Hoffenheim II
14:00, FT, FSV Frankfurt 2:2 Ulm
14:00, FT, Saarbruecken 0:0 FCA Walldorf
14:00, FT, Eintracht Stadtallendorf 2:6 Elversberg
14:00, FT, TSV Steinbach 2:2 Homburg
14:00, FT, Waldhof Mannheim 1:0 Wormatia Worms

Germany - Regionalliga West
14:00, FT, SV Roedinghausen 3:0 Bonner SC
14:00, FT, Fortuna Duesseldorf II 0:3 Wuppertal
14:00, FT, Wattenscheid 3:1 TV Herkenrath
14:00, FT, SC Wiedenbrueck 2:2 FC Kaan-Marienborn 07

Ireland - 1. Division
20:00, , Cobh Ramblers -:- Longford Town

Japan - J. League 2
07:05, FT, Tokyo Verdy 1:1 Albirex Niigata
07:05, FT, Ventforet Kofu 1:0 Kyoto Sanga FC
11:00, FT, Tochigi SC 1:3 V-Varen Nagasaki
11:00, FT, Ehime FC 1:2 Avispa Fukuoka
12:00, FT, Fagiano Okayama FC 2:1 Tokushima Vortis

Kazakhstan - Premier League
13:00, FT, Taraz 1:2 Shakhter Karagandy
13:00, FT, Irtysh Pavlodar 0:1 Aktobe
13:00, FT, Kaisar Kyzylorda 0:0 Ordabasy Shymkent
13:00, FT, Kairat Almaty 0:1 FC Astana
13:00, FT, Tobol Kostanay 0:0 Zhetysu Taldykorgan
13:00, FT, Atyrau 1:2 Okzhetpes Kokshetau

Latvia - Virsliga
15:00, FT, RFS 3:1 Riga FC

Lithuania - A Lyga
12:00, FT, FK Palanga 2:1 Stumbras Kaunas
14:00, FT, Riteriais 0:0 Atlantas Klaipeda

Luxembourg - National Division
18:00, , Racing FC Union Luxembourg -:- Una Strassen
18:00, , AS Jeunesse Esch -:- Union Titus Petange
18:00, , US Hostert -:- RM Hamm Benfica
18:00, , FC Victoria Rosport -:- FC Differdange 03
18:00, , US Rumelange -:- US Mondorf les Bains
18:00, , FC Progres Niedercorn -:- F91 Dudelange
19:30, , FC Etzella Ettelbruck -:- CS Fola Esch

North Macedonia - Prva Liga
16:00, HT, KF Shkendija 3:0 Makedonija GjP
16:00, HT, FK Vardar Skopje 1:0 Renova
16:00, HT, FC Academy Pandev 0:2 Belasica
16:00, HT, Pobeda 0:0 Shkupi
16:00, HT, FK Sileks 0:0 Rabotnicki

Malaysia - Super Liga
15:00, FT, Perak 0:1 Pahang
15:00, FT, Johor Darul Ta'zim FC 3:1 Selangor Pkns FC
15:00, FT, Kuala Lumpur FA 1:0 Petaling Jaya City FC
15:00, FT, Selangor 2:1 PKNP FC

Moldova - National Division
13:00, FT, Dinamo-Auto 0:0 FC Milsami Orhei
17:00, , FC Sheriff -:- Codru

Montenegro - 1. CFL
15:00, FT, FK Iskra 0:1 Zeta
16:30, 22', Rudar Pljevlja 0:0 Grbalj Radanovici
16:30, 23', FK Lovcen 0:0 Mornar

Morocco - Botola Pro
16:00, HT, MCO Oujda 0:1 Difaa El Jadida
17:00, , Youssoufia Berrechid -:- MAT Tetouan
21:00, , Rapide Club Oued Zem -:- Chabab Rif Al Hoceima

Paraguay - Division Profesional - Apertura
23:00, , Cerro Porteno -:- Olimpia

Peru - Primera Division - Apertura
20:15, , Pirata FC -:- Alianza Lima
22:30, , Ayacucho FC -:- Academia Cantolao

Poland - 1. Division
13:00, FT, Garbarnia 0:0 Odra Opole
16:00, HT, Warta Poznan 0:0 GKS Jastrzebie
16:30, 22', Termalica Nieciecza 0:0 GKS Katowice
17:30, , Stal Mielec -:- Chojniczanka Chojnice
18:00, , GKS Tychy 71 -:- Puszcza Niepolomice

Poland - 2. Division
12:00, FT, SKRA Czestochowa 0:2 Resovia
13:00, FT, Siarka Tarnobrzeg 1:1 Widzew Lodz
13:05, FT, Radomiak Radom 2:0 Elana Torun
13:30, FT, Pogon Siedlce 4:1 Blekitni Stargard
15:00, 90', Olimpia Elblag 1:0 Znicz Pruszkow
17:00, , GKS Belchatow -:- Gryf Wejherowo
18:00, , Olimpia Grudziadz -:- Stal Stalowa Wola
18:00, , Ruch Chorzow -:- ROW Rybnik 1964

Romania - Liga II
10:00, FT, CS Balotesti 0:0 Luceafarul Oradea
10:00, FT, CS Sportul Snagov 3:2 Pandurii
10:00, FT, FC Academica Clinceni 1:0 FC Metaloglobus Bucuresti
10:00, FT, ACS Poli Timisoara 1:1 ACS Energeticianul
10:00, FT, Farul Constanta 2:1 CS Aerostar Bacau
10:00, FT, Daco-Getica Bucuresti 1:0 FC Arges Pitesti
12:00, FT, UTA Arad 2:2 Chindia Targoviste
15:00, FT, Ripensia Timisoara 0:1 ASU Politehnica Timisoara

Russia - PFL Zone Center
12:00, FT, Khimik Novomoskovsk 2:2 Torpedo Moscow
13:00, FT, Kaluga 2:0 Strogino
13:00, FT, Kvant Obninsk 3:1 Salyut Belgorod
13:30, FT, Sokol Saratov 2:0 FC Ryazan
14:00, FT, Dinamo Briansk 2:1 Zorky Krasnogorsk
15:00, 90', Metalurg Lypetsk 0:2 Saturn Ramenskoye

Russia - PFL Zone West
14:00, FT, Znamya 4:0 Kolomna
15:00, FT, FC Dolgoprudny 2:3 Lokomotiv-Kazanka Moscow

Saudi Arabia - Premier League
17:55, , Al Shabab -:- Al Hazm
19:30, , Al Feiha -:- Al-Faisaly

Scotland - League Two
16:00, HT, Albion Rovers 1:1 Edinburgh City
16:00, HT, Clyde 1:0 Berwick Rangers
16:00, HT, Elgin City 1:2 Peterhead
16:00, HT, Queen's Park 0:0 Annan Athletic
16:00, HT, Stirling Albion 0:0 Cowdenbeath

South Africa - Premier Soccer League
15:00, 90', Baroka FC 1:2 Mamelodi Sundowns FC

South Korea - K-League 1
07:00, FT, Daegu FC 3:0 Pohang Steelers
09:00, FT, Sangju Sangmu 0:3 Jeonbuk FC
09:00, FT, Gyeongnam FC 3:3 Suwon Bluewings
11:00, FT, Ulsan Hyundai 0:1 Seongnam FC

South Korea - K-League 2
08:00, FT, Asan Mugunghwa 0:2 FC Anyang
10:00, FT, Gwangju FC 2:1 Suwon City

Switzerland - Challenge League
17:00, , Winterthur -:- Servette
17:30, , Kriens -:- Schaffhausen
18:00, , FC Rapperswil-Jona -:- FC Vaduz
20:00, , Chiasso -:- Lausanne

Thailand - Thai League
12:45, FT, PTT Rayong FC 1:3 Ratchaburi FC
13:00, FT, Chiangrai United 1:1 Samut Prakan City
14:00, FT, Chainat FC 2:1 Bangkok United
15:00, 90', Muang Thong United 1:2 Port FC

Tunisia - Ligue I
16:00, HT, JS Kairouanaise 0:0 CA Bizertin
16:00, HT, Club Africain 0:1 Ben Guerdane

Uruguay - Primera Division Apertura
21:00, , Rampla Juniors -:- Danubio
21:00, , Club Atletico Progreso -:- River Plate
21:00, , Fenix -:- Nacional

USA - USL Championship
19:00, , New York Red Bulls II -:- Loudoun United
22:00, , Bethlehem Steel FC -:- Indy Eleven
23:00, , Birmingham Legion -:- Swope Park Rangers

Venezuela - Primera Division - Apertura
22:00, , Metropolitanos FC -:- Zamora FC

Vietnam - V-League
12:00, FT, FLC Thanh Hoa 2:2 Khanh Hoa Nha Trang
13:00, FT, Than Quang Ninh 3:0 Saigon FC
14:00, FT, Ho Chi Minh City FC 2:0 Viettel

Argentina - Copa de la Superliga
01:00, AP, Huracan 3:4 San Lorenzo
18:15, , Aldosivi -:- Rosario Central
20:30, , Lanus -:- Belgrano
22:45, , Talleres -:- San Martin San Juan

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Whatsapp Plus, Instagram Plus, Youtube Plus, Mp3 Yukle, Video Yukle, HD mp4, Bedava Indir, Android Dunyasi, Futbol neticeleri, Idman xeberleri, DeCeL.Az

Bedava mp3 indir, Mobil mp3 indir, Cep mp3 indir, Mp3 dinle yükle, Şarkı indir, Albüm indir, Cepten müzik indir, Wap mp3 indir, Yeni mp3 indir, Müzik dinle, En yeni mp3ler, video indir, video yukle, mp3 yukle, mp3 axtar, video downloader, video search, video down, mp3 search, songs, yuklemeler

MobTop.az