Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

England - Premier League
21:00, , Manchester City -:- Wolverhampton Wanderers

Italy - Serie
18:30, , Lazio -:- Torino
20:45, , Juventus -:- Spezia

ustralia - -League
09:05, 7', Western Sydney Wanderers FC 0:1 Melbourne City FC
11:20, , Perth Glory -:- Central Coast Mariners

England - Championship
20:00, , Millwall -:- Preston North End
20:00, , Huddersfield Town -:- Birmingham City
20:00, , Coventry City -:- Middlesbrough
20:00, , Cardiff City -:- Derby County
20:45, , Nottingham Forest -:- Luton Town
21:00, , Reading -:- Blackburn Rovers

Germany - DFB Pokal
18:30, Pst, Jahn Regensburg -:- Werder Bremen
20:45, , Borussia Moenchengladbach -:- Borussia Dortmund

Hungary - NB I
15:15, , Kisvarda -:- Puskas FC cademy
17:30, , Budapest Honved -:- MTK Budapest
20:00, , Ferencvaros -:- Diosgyori VTK

Israel - Ligat Hal
18:00, , Hapoel Hadera -:- Bnei Yehuda Tel viv

Italy - Serie B
17:00, , Frosinone -:- Monza
19:00, , Brescia -:- Cosenza
19:00, , Lecce -:- Virtus Entella
19:00, , Salernitana -:- SPL 2013
19:00, , Chievo Verona -:- Pordenone Calcio
19:00, , scoli Calcio 1898 FC -:- Pisa
19:00, , Cittadella -:- Pescara
19:00, , Reggina -:- Empoli
21:00, , L.R. Vicenza Virtus -:- Cremonese

Netherlands - Eerste Divisie
16:30, , NEC Nijmegen -:- FC Den Bosch
18:45, , Jong FC Utrecht -:- FC Dordrecht

Netherlands - KNVB Cup
21:00, , Vitesse -:- VVV-Venlo

Northern Ireland - Premiership
20:30, , Glentoran -:- Linfield
20:45, , Warrenpoint Town -:- Dungannon Swifts
20:45, , Larne -:- Crusaders
20:45, , Glenavon -:- Carrick Rangers
20:45, , Coleraine -:- Portadown
20:45, , Ballymena United -:- Cliftonville

Turkey - Super Lig
14:00, , Gaziantep FK -:- Genclerbirligi
17:00, , Yeni Malatyaspor -:- Besiktas

Bulgaria - Cup
16:30, , Etar -:- rda Kardzhali
16:30, , PFC CSK-Sofia -:- Cherno More Varna

Czech Republic - Cup
14:00, , Viktoria Plzen -:- Hradec Kralove

Egypt - Premier League
14:00, , El Gounah -:- Smouha SC
16:00, , Misr El-Maqasa -:- l Mokawloon l rab
18:00, , l Masry -:- Pyramids FC

England - League One
19:00, , Gillingham -:- Milton Keynes Dons
19:00, , Wigan thletic -:- Charlton thletic
20:00, , Lincoln City -:- Fleetwood Town
20:00, , Hull City -:- Rochdale
20:00, , Burton lbion -:- Bristol Rovers
20:00, , Blackpool -:- Crewe lexandra
20:00, , ccrington Stanley -:- Ipswich Town
20:00, , Northampton Town -:- Plymouth rgyle
20:00, , Oxford United -:- Peterborough United
20:00, , Doncaster Rovers -:- Portsmouth
20:00, , Sunderland -:- Swindon Town
20:00, , Shrewsbury Town -:- FC Wimbledon

England - League Two
19:30, , Morecambe -:- Crawley Town
20:00, , Colchester United -:- Carlisle United
20:00, , Cheltenham Town -:- Southend United
20:00, , Cambridge United -:- Scunthorpe United
20:00, , Bradford City -:- Mansfield Town
20:00, , Barrow -:- Harrogate
20:00, , Exeter City -:- Walsall
20:00, , Grimsby Town -:- Leyton Orient
20:00, , Stevenage -:- Forest Green Rovers
20:00, , Salford City -:- Port Vale
20:00, , Oldham thletic -:- Bolton Wanderers
20:00, , Tranmere Rovers -:- Newport County

France - Ligue 2
20:00, , Valenciennes -:- Toulouse
20:00, , Chambly -:- Troyes
20:00, , miens -:- uxerre
20:00, , Nancy -:- Caen
20:00, , Pau -:- Chateauroux
20:00, , Guingamp -:- Clermont Foot
20:00, , Paris FC -:- Dunkerque
20:00, , Le Havre -:- Grenoble
20:00, , C jaccio -:- Rodez
20:00, , Niort -:- Sochaux

Italy - Serie C Grp.
15:00, , Pro Sesto -:- Pro Patria

Italy - Serie C Grp. B
17:30, , Perugia -:- Sambenedettese

Italy - Serie C Grp. C
15:00, , Potenza -:- P Turris

Poland - F Cup
17:30, , Puszcza Niepolomice -:- rka Gdynia
20:30, , Lech Poznan -:- Rakow Czestochowa

Romania - Cup
19:30, , Chindia Targoviste -:- Universitatea Craiova

Scotland - Championship
20:00, , Dundee FC -:- Inverness CT

Serbia - Super Liga
16:00, , Partizan Beograd -:- Vojvodina

Wales - Premier League
21:00, , Newtown -:- Penybont

rgentina - Cup
01:30, FT, San Martin de Tucuman 0:1 San Martin San Juan

rgentina - Copa de la Liga Profesional
01:30, FT, Rosario Central 2:2 Godoy Cruz

rmenia - Premier League
11:00, , rarat rmenia -:- Urartu FC

ustria - 2. Liga
18:30, , SV Horn -:- SK ustria Klagenfurt

zerbaijan - Premier League
13:00, , Sabail -:- Keshla
15:15, , Qarabag FK -:- FK Qabala

Belarus - Super Cup
17:00, , BTE Borisov -:- Shakhtyor Soligorsk

Brazil - Paulista 1
23:00, , Mirassol -:- Novorizontino

Colombia - Primera pertura
00:00, FT, Deportivo Pereira 2:0 Once Caldas
02:00, FT, Millonarios 0:2 CD Jaguares

Croatia - F Cup
15:00, , NK Zagreb -:- Hajduk Split

Ecuador - Serie - First Stage
01:00, FT, Delfin 1:1 Orense

England - National League
20:00, , ltrincham -:- Woking
20:00, , FC Halifax Town -:- Hartlepool United
20:00, , Sutton United -:- Bromley
20:00, , Solihull Moors -:- Dagenham & Redbridge
20:45, , Barnet -:- Yeovil Town
20:45, Pst, Maidenhead United -:- Dover
20:45, , Notts County -:- King's Lynn Town
20:45, , Wealdstone -:- Boreham Wood
20:45, , Chesterfield -:- Eastleigh

England - National League North
20:45, Cnc, Boston United -:- Spennymoor Town FC
20:45, Cnc, FC Fylde -:- Brackley Town
20:45, Cnc, lfreton Town -:- Hereford
20:45, Cnc, Southport -:- Darlington
20:45, Cnc, Guiseley -:- Curzon
20:45, Cnc, York City -:- Gloucester City

England - National League South
20:45, Cnc, Hungerford Town -:- Havant and Waterlooville
20:45, Cnc, Ebbsfleet United -:- Dartford
20:45, Cnc, Dulwich Hamlet -:- Slough Town
20:45, Cnc, Oxford City -:- Concord Rangers

England - Southern Premier Division Central
20:30, Pst, Royston Town -:- Needham Market
20:30, Pst, Nuneaton Borough FC -:- Stourbridge
20:30, Pst, Hednesford -:- Banbury United
20:30, Pst, Bromsgrove Sporting -:- Rushall Olympic
20:45, Pst, St. Ives Town FC -:- Kings Langley FC
20:45, Pst, Redditch United -:- Coalville Town
20:45, Pst, Peterborough Sports -:- Lowestoft Town
20:45, Pst, Leiston -:- Biggleswade Town
20:45, Pst, Barwell FC -:- Tamworth
20:45, Pst, Stratford Town -:- lvechurch

England - Southern Premier Division South
20:30, Pst, Dorchester Town -:- Taunton Town
20:30, Pst, Chesham United -:- Hayes & Yeading United
20:30, Pst, Yate Town -:- Hartley Wintney
20:45, Pst, Metropolitan Police FC -:- Walton Casuals
20:45, Pst, Harrow Borough -:- Beaconsfield Town
20:45, Pst, Weston Super Mare -:- Salisbury
20:45, Pst, Wimborne Town -:- Truro City

Germany - 3. Liga
17:00, , Viktoria Koeln 1904 -:- Magdeburg

Germany - Regionalliga Southwest
17:00, , Homburg -:- Kickers Offenbach

Iran - zadegan League
12:00, , Rayka Babol -:- Baadraan Tehran
12:00, , rman Gahar Sirjan -:- Esteghlal Molasani
12:15, , Malavan -:- Pars Jonoubi Jam Bushehr
12:15, , Kheybar Khorramabad -:- Khooshe Talaee Sana Saveh
12:15, , Havadar SC -:- Mes Kerman
12:15, , Gol Reyhan lborz -:- Shahrdari stara
12:15, , Qashqai -:- Chooka Talesh
12:45, , Shahin -:- Fajr Sepasi
12:45, , Esteghlal Khuzestan -:- Navad Urmia

Israel - Leumit League
18:30, , Hapoel Jerusalem FC -:- Hapoel fula
18:30, , Maccabi hi Nazareth -:- Beitar Tel viv Bat Yam
18:30, , Hapoel Ramat Gan -:- Hapoel Umm al-Fahm
18:30, , Sektzia Nes Tziona -:- Hapoel Raanana
18:30, , Hapoel Iksal -:- Hapoel Nof HaGalil
18:30, , SC Kfar Kasem -:- Hapoel Petah Tikva
18:30, , Hapoel Ironi kko -:- Hapoel Kfar Shalem
18:30, , Hapoel Nir Ramat HaSharon -:- Hapoel Rishon LeZion

Japan - League Cup Grp. B
11:00, , Oita Trinita -:- Vissel Kobe

Japan - League Cup Grp. C
10:00, , Shonan Bellmare -:- Urawa Red Diamonds

Kazakhstan - Super Cup
10:00, , Shakhter Karagandy -:- FC stana

Mexico - Liga de Expansion MX Clausura
19:45, Pst, Mineros de Zacatecas -:- Cancun FC

Paraguay - Division Profesional - pertura
00:45, FT, Libertad 2:1 Club River Plate

Romania - Liga II
16:30, , Concordia Chiajna -:- U Craiova 1948

South frica - Premier Soccer League
14:00, Pst, Tshakhuma FC -:- Kaizer Chiefs
14:00, Pst, Stellenbosch FC -:- Mamelodi Sundowns FC
16:00, , Orlando Pirates -:- Bloemfontein Celtic
16:00, , maZulu FC -:- SuperSport United
16:00, , TS Galaxy -:- Swallows FC
16:00, , Maritzburg United -:- Black Leopards

Switzerland - Challenge League
19:00, , arau -:- Thun
19:00, , Xamax -:- Chiasso
20:00, , Wil -:- Winterthur
20:00, , FC Stade Lausanne-Ouchy -:- Grasshopper
20:00, , Schaffhausen -:- Kriens

Thailand - Thai League
12:30, , Buriram United -:- Trat FC
13:00, , Muang Thong United -:- Police Tero FC

Tunisia - Ligue I
14:00, , S Slimane -:- Ben Guerdane

Uruguay - Primera Division Clausura
21:00, , Club tletico Progreso -:- Deportivo Maldonado

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Whatsapp Plus, Instagram Plus, Youtube Plus, Mp3 Yukle, Video Yukle, HD mp4, Bedava Indir, Android Dunyasi, Futbol neticeleri, Idman xeberleri, DeCeL.Az

Bedava mp3 indir, Mobil mp3 indir, Cep mp3 indir, Mp3 dinle yükle, Şarkı indir, Albüm indir, Cepten müzik indir, Wap mp3 indir, Yeni mp3 indir, Müzik dinle, En yeni mp3ler, video indir, video yukle, mp3 yukle, mp3 axtar, video downloader, video search, video down, mp3 search, songs, yuklemeler

MobTop.az