Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

International - World Cup Qualification AFC 2nd Round Grp. A
14:00, FT, Philippines 0:0 China
16:00, FT, Syria 4:0 Guam

International - World Cup Qualification AFC 2nd Round Grp. B
13:40, FT, Chinese Taipei 1:7 Australia
18:00, FT, Jordan 3:0 Nepal

International - World Cup Qualification AFC 2nd Round Grp. C
13:30, FT, Cambodia 0:4 Iraq
18:30, FT, Bahrain 1:0 Iran

International - World Cup Qualification AFC 2nd Round Grp. D
13:45, FT, Singapore 1:3 Uzbekistan
15:00, FT, Palestine 0:0 Saudi Arabia

International - World Cup Qualification AFC 2nd Round Grp. E
16:00, FT, India 1:1 Bangladesh
18:30, FT, Qatar 2:1 Oman

International - World Cup Qualification AFC 2nd Round Grp. F
10:00, FT, Mongolia 1:2 Kyrgyzstan
14:15, FT, Tajikistan 0:3 Japan

International - World Cup Qualification AFC 2nd Round Grp. G
13:30, FT, Indonesia 1:3 Vietnam
14:00, FT, Thailand 2:1 UAE

International - World Cup Qualification AFC 2nd Round Grp. H
10:35, FT, North Korea 0:0 South Korea
16:00, FT, Sri Lanka 0:3 Lebanon

International - EURO Qualification Grp. D
20:45, HT, Gibraltar 0:2 Georgia
20:45, HT, Switzerland 1:0 Ireland

International - EURO Qualification Grp. F
20:45, HT, Faroe Islands 0:0 Malta
20:45, HT, Romania 0:0 Norway
20:45, HT, Sweden 0:0 Spain

International - EURO Qualification Grp. G
20:45, HT, Israel 3:1 Latvia

International - EURO Qualification Grp. J
18:00, FT, Finland 3:0 Armenia
20:45, HT, Greece 1:1 Bosnia and Herzegovina
20:45, HT, Liechtenstein 0:1 Italy

International - EURO U21 Qualification Grp. 1
17:00, FT, Iceland U21 1:0 Ireland U21
19:00, FT, Luxembourg U21 0:3 Sweden U21

International - EURO U21 Qualification Grp. 2
18:00, FT, Azerbaijan U21 0:1 Switzerland U21
21:00, 45', Slovakia U21 1:4 France U21

International - EURO U21 Qualification Grp. 3
19:00, FT, Albania U21 2:1 Kosovo U21
20:45, HT, England U21 4:0 Austria U21

International - EURO U21 Qualification Grp. 5
17:00, FT, Latvia U21 0:0 Bulgaria U21
18:00, FT, Poland U21 1:0 Serbia U21
18:15, FT, Estonia U21 0:5 Russia U21

International - EURO U21 Qualification Grp. 6
14:30, FT, North Macedonia U21 1:1 Kazakhstan U21
18:35, FT, Israel U21 3:1 Faroe Islands U21
18:45, FT, Montenegro U21 0:2 Spain U21

International - EURO U21 Qualification Grp. 7
14:30, FT, Cyprus U21 1:1 Belarus U21
18:30, FT, Norway U21 0:4 Netherlands U21

International - EURO U21 Qualification Grp. 9
18:00, FT, Bosnia and Herzegovina U21 0:2 Germany U21
20:00, 87', Belgium U21 3:1 Moldova U21

International - Friendlies
00:00, FT, Venezuela 2:0 Trinidad and Tobago
18:05, FT, Guinea 2:3 Chile
19:00, FT, Denmark 4:0 Luxembourg
21:00, 45', Morocco 1:1 Gabon
21:05, 41', Algeria 2:0 Colombia

Brazil - Serie B
01:00, FT, Guarani 0:2 Botafogo SP
01:00, FT, Atletico GO 0:0 Ponte Preta
01:00, FT, Sport Recife 2:0 Cuiaba

International - Club Friendlies
19:30, FT, FC Groningen 1:1 IJsselmeervogels

England - EFL Trophy Northern Grp. G
20:45, HT, Carlisle United 1:1 Blackpool

International - Friendlies U21
18:00, FT, Slovenia U21 1:0 Hungary U21

Wales - Premier League
20:45, HT, Connah's Quay 1:1 Caernarfon

Argentina - Primera Nacional Zona B
01:00, FT, Atletico Rafaela 3:2 Instituto
02:10, FT, Quilmes 1:4 San Martin de Tucuman
20:30, 58', CA Defensores de Belgrano 0:0 Almagro

Argentina - Federal A Zona B
00:00, FT, Desamparados 0:1 Villa Mitre

Argentina - Primera B Metropolitana Apertura
18:30, FT, Tristan Suarez 1:1 Los Andes
20:30, 54', Sacachispas FC 0:1 Justo Jose de Urquiza
20:30, 53', CD UAI Urquiza 0:2 Villa San Carlos
20:30, 56', CA Defensores Unidos 0:0 Argentino de Quilmes

Chile - Primera Division
20:30, 56', Cobresal 0:1 Palestino
23:00, , Union Espanola -:- Coquimbo Unido

Colombia - Primera A Clausura
02:00, FT, Atletico Huila 1:2 Bucaramanga

England - National League
20:45, HT, Wrexham 0:1 Chesterfield

Japan - J. League 2
12:00, FT, Yokohama FC 3:2 Zweigen Kanazawa

Lithuania - A Lyga
18:30, FT, Riteriai 1:2 Suduva

International - CONCACAF Nations League B Grp. 2
23:00, , Saint Lucia -:- El Salvador

International - CONCACAF Nations League B Grp. 3
02:00, FT, Guyana 5:1 Antigua and Barbuda

International - CONCACAF Nations League B Grp. 4
01:00, FT, Suriname 0:1 Saint Vincent and The Grenadines

International - CONCACAF Nations League C Grp. 1
23:00, , U.S. Virgin Islands -:- Barbados

International - CONCACAF Nations League C Grp. 4
00:00, FT, Sint Maarten 1:2 Guadeloupe

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Whatsapp Plus, Instagram Plus, Youtube Plus, Mp3 Yukle, Video Yukle, HD mp4, Bedava Indir, Android Dunyasi, Futbol neticeleri, Idman xeberleri, DeCeL.Az

Bedava mp3 indir, Mobil mp3 indir, Cep mp3 indir, Mp3 dinle yükle, Şarkı indir, Albüm indir, Cepten müzik indir, Wap mp3 indir, Yeni mp3 indir, Müzik dinle, En yeni mp3ler, video indir, video yukle, mp3 yukle, mp3 axtar, video downloader, video search, video down, mp3 search, songs, yuklemeler

MobTop.az